Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Miski Wc stopniowo spychają tradycyjne kompakty WC. Pomimo, iż klasyczny kompakt jest tańszy od współczesnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć kilka złotych, aby napawać się estetycznym designem.
Nowoczesne miski WC wyróżniają się wielką stabilnością, odpornością oraz prostym montażem. Świetnie pasują do łazienek standardowych, jak również tych zaaranżowanych w trendzie nowoczesnym. Z racji na różnorodne kształty i odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% oraz łatwe czyszczenie bez zastosowania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie i zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia wymagania konsumentów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek a także przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę lub bidet, niż znane nam dotąd miski WC. Jest to rozwiązanie zwłaszcza zalecane do pomieszczeń współczesnych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdyż optycznie powiększa powierzchnię. Z racji na brak styczności z podłożem sprzątanie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już wzorem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się kłopotliwy hałas związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie popchnąć, aby deska zamknęła się sama, dyskretnie oraz bezpiecznie!

Poszukując najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym wypadku wiele zależy od samej objętości zbiornika. Pamiętaj idealna łazienka to również łazienka niedroga, która wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domu.
Współczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni funkcjonalnej toalety. Jej mocna bryła ma minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji zgodnej ze aktualnymi trendami. Miska WC przeznaczona jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Dobry design w zestawieniu z najwyższym poziomem czystości to jedynie niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Dużą zaletą podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na wyższej wysokości, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie wucet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie i zdezynfekowanie tej części miski, która jest niezauważalna dla oka, a w jakiej gromadzi się najwięcej baterii. Dobry płyn oczyszczający i szczotka niewątpliwie uproszczą oczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud nagromadzony pod kołnierzem jest trudny do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana też bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wycięcia), jakie gwarantują płynny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda przepływa przez kanał a także równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

One thought on “Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 17 =