skup używanych aut dostawczych

Jak rozpoznać, że dostawczak w skupie aut jest powypadkowy?

Na rynku wtórnym motoryzacyjnym istnieje wiele modeli aut, które są sprzedawane jako używane, ale bez uszkodzeń, a prawda jest niestety zupełnie inna. Ileż to nieuczciwych sprzedawców możemy spotkać na swej drodze. Ile razy możemy dać się nabrać? Aby uniknąć tych nieprzyjemności podczas zakupu auta, zarówno osobowego, jak i dostawczego możemy zachować ostrożność i zwrócić uwagę na kilka cech mówiących o tym, że używane auto może być powypadkowe.

skup capmerów

Auto dostawcze powypadkowe w skupie aut dostawczych – jak je rozpoznać?

Samochody powypadkowe, zwłaszcza dostawcze są w Polsce istną plagą. Nie dość, że rynek jest przepełniony używanymi autami osobowymi, to również dostawczaki są często powypadkowe. Starsze modele z pewnością posiadają przeszłość, ale oczywiście nie zawsze oznacza to, że te auta do niczego się nie nadają i nie warto w nie zainwestować.

W skupach pojazdów dostawczych mamy wiele modeli, które są owszem powypadkowe, ale doskonale nadają się do dalszej eksploatacji, a ich kolizja w przeszłości nie wymagała nawet naprawy blacharskiej. Wiele modeli ma nadal uszkodzone blachy i niektóre skupy aut używanych wcale tego nie ukrywają, co świadczy o ich uczciwości. Często również naprawy wykonane przez profesjonalistów są warte uwagi, ponieważ wykonane są w sposób dokładny i uczciwy. Jeśli natomiast chcemy sprawdzić, czy auto na pewno nie uległo wypadkowi, możemy to zrobić. Oto kilka sposobów:

  • wizualny stan lakieru, lub zmierzenie go miernikiem lakieru
  • sprawdzenie numerów szyb
  • odcienie metalowych i plastikowych elementów
  • sprawdzenie czy dach był lakierowany
  • sprawdzenie czy światła i reflektory były wymieniane.

Niekiedy tego typu usterki można zauważyć gołym okiem, inne zaś, można wykryć dopiero przy użyciu mierników lub przy towarzystwie profesjonalisty, by sprawdzić, czy samochód uległ niegdyś wypadkowi.

 

Skup dostawczaków skupuje auta powypadkowe

Warto wiedzieć, że skupy samochodów używanych skupują samochody, które uległy szkodzie. Niektóre skupy samochodów używanych wcale nie kryją chęci zakupu samochodu, który został uszkodzony podczas wypadku i nie jest to również tajemnicą w późniejszej odsprzedaży auta.

Inne za to zaopatrują się wyłącznie w samochody w idealnym skup dostawczaków, to miejsce, które chętnie odkupi auto powypadkowe, za taki samochód jest w stanie zapłacić gotówką od ręki, a wycenę samochodu wykonać już przez telefon, lub na miejscu. Podobnie w skupach aut dostawczych Łódzkie i skupach aut Kujawsko – Pomorskie. Tam również spotkamy się z najwyższej, jakości usługami.

Ważne, by samochody i usługi oferowane przez skup odpowiadały naszym preferencjom i zapotrzebowaniu. Możemy tam znaleźć i sprzedać auta w różnych cenach, różnym stanie technicznym, oraz różnych marek. Auto skupy te nie ograniczają się, co do marki i modelu samochodu. Można tam sprzedać, lub kupić właściwie każde auto, a profesjonalna obsługa mile nas zaskoczy.

One thought on “Jak rozpoznać, że dostawczak w skupie aut jest powypadkowy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =