Lustra łazienkowe – innowacja w twoim mieszkaniu!

Lustra łazienkowe zamontować można na wiele sposobów. Metoda montażu uzależniona jest od jego wysokości i pomieszczenia gdzie chcemy, aby się znajdowało.
Wykorzystując dzisiejsze lustra można odmłodzić wnętrze bądź wprowadzić do niego powiew nowoczesności. Lustro służące do przeglądania się i poprawiania wyglądu, dzięki pomysłowości producentów, już dawno przestało pełnić wyłącznie swoją naturalną funkcję. Obecnie lustro jest czymś więcej o czym świadczą najnowocześniejsze kolekcje głównych producentów. Półka pod lustrem jest czasami niesłychanie funkcjonalna, zatem jeszcze częściej można napotkać linię luster seryjnych z specjalnymi półeczkami zakładanymi na specjalnych uchwytach w dole lustra. Lustro powinno również być przytwierdzone około 20 cm nad umywalką, co ochroni je przed zachlapywaniem wodą. Małe lustro trzeba dostosować do wzrostu konkretnej osoby. Musi być wówczas przymocowane tak, żeby wzrok użytkownika padał odpowiednio na wysokości 3/4 od spodniej krawędzi. Duże lustra naścienne stały się atrakcyjnym zabiegiem na nadanie oryginalnego stylu łazienkom. Lustra tego typu dostarczają nam ogromną przestrzeń odbijającą, ponadto powiększają optycznie powierzchnię w łazience i rozświetlają pomieszczenie. Tworzą kluczowy punkt łazienki, przekazując jej nowoczesny i modny charakter. Duże lustra łazienkowe są zwykle szlifowane, co gwarantuje nam bezpieczne oraz modne wykończenie krawędzi.

Innowacyjne podświetlane lustra łazienkowe dostarczają nam wiele więcej możliwości ich zastosowania. Lustro w dzisiejszych czasach to nie tylko detal umeblowania, w jakim możemy na siebie spojrzeć, ale również podstawowy czynnik aranżacji!
Jeśli chcesz mieć możliwość niesłychanie dokładnego przejrzenia się w lustrze, na przestrzeni tradycyjnego lustra możesz zamontować tzw. lustro kosmetyczne, które dzięki przyssawkom może być swobodnie przesuwane po nawierzchni lustra. Lusterko kosmetyczne możesz dodatkowo zamontować na specjalnym uchwycie ściennym, a także zamówić lustro łazienkowe z wbudowanym lusterkiem kosmetycznym. Lustra podświetlane są nowoczesnym oświetleniem i napawają się dużym zainteresowaniem, często ze względu na szereg wartości, jakimi się wyróżniają. Poza tym są uniwersalne – znakomicie łączą się z każdym pomieszczeniem, bez względu na styl a także wystrój wnętrza. Światło LED – często okazuje się, iż montaż czegoś tak banalnego jak oświetlenie nadaje naszej łazience innowacyjnego, przyjemnego nastroju. Szczególnie gdy kochamy kąpiele przy stonowanym świetle, wprawi to nas w przyjemny nastrój a także doda nastroju wnętrzom. Półki instalowane poniżej lustra łazienkowego to funkcjonalne rozwiązanie, jakie pozwoli mieć pod ręką akcesoria łazienkowe. Jeśli pragniemy mieć dobry dostęp do szerszej ilości rzeczy, należałoby przeanalizować montaż wnęki ściennej, w której umieścimy lustro łazienkowe. Inne rozwiązanie to witryny, które pomieszczą jeszcze więcej urządzeń, ale to, co wybierzemy, zależy od wielkości naszej ubikacji. Lustra do łazienki podświetlane to bardzo efektywny element wyposażenia naszego pomieszczenia. Przymocowane tasiemki ledowe ułatwiają precyzyjne ubranie się, przygotowanie fryzury czy umalowanie. Lustra łazienkowe z oświetleniem ledowym, to także dobry projekt na oryginalne zorganizowanie powierzchni – jej ożywienie a także wzrokowe powiększenie. Tym bardziej, że producenci dają nam do wyboru również barwę oświetlenia – zimną albo cieplejszą oraz oferują możliwość układu podświetlenia w wybrany sposób lub układ. Przy jego wykorzystaniu możemy również zbudować niezwykłą aurę.

One thought on “Lustra łazienkowe – innowacja w twoim mieszkaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 12 =